Медіатор (Pinchuk Art Centre)
Posted on: 06.10.2015![](https://job.ssm.in.ua/wp-content/uploads/2015/10/pac-mediator-300x149.jpg)
В Pinchuk Art Centre зараз набір медіаторів.
Якщо ти студент гуманітарних спеціальностей або навіть технічних, або вже не студент, а просто цікавишся сучасним мистецтвом та готовий пояснювати відвідувачам концепти митців, то тобі до нас. Надсилай CV та мотиваційний лист на тему: “Чим важливе сучасне мистецтво та чому я хочу працювати в PinchukArtCentre” на адресу info@pinchukartcentre.org до 10 жовтня.