Правила

Проект «Твоя кар’єра. Банк молодіжних резюме» – це безкоштовна інформаційна платформа для роботодавців та пошукачів, що створена та підтримується Громадською організацією «Сучасний Світ Молоді». Найголовніша мета проекту – сприяти молодіжній зайнятості в Україні, та місті Києві зокрема, надати вичерпну інформацію про можливості самореалізації для молоді в професійній сфері, а також індивідуальному розвитку.

До реалізації нашого проекту ми активно залучаємо провідні компанії-роботодавці, що готові до співпраці з молоддю, надавати перше робоче місце випускникам та часткову зайнятість особам, які навчаються.

Проект є повністю безкоштовним для всіх користувачів, втім, ми з вдячністю отримаємо будь-яку підтримку в його реалізації. Підтримка нашої ініціативи дозволить інтенсивніше розвивати проект та забезпечити його швидку впізнаваність та масштабування.

В рамках проекту, ми будем проводити інші заходи, що сприятимуть зайнятості та підвищенню конкурентоспроможності пошукачів на ринку праці: тренінги, семінари, навчальні курси (слідкуйте за анонсами на сайті ГО “Сучасний Світ Молоді”  та на сайті проекту).

Також, в рамках проекту, діють унікальні можливості від деяких наших партнерів-роботодавців. У розділі “Суперможливості” нашого сайту Ви можете обрати потенційного працедавця та заповнити онлайн анкету претендента на працевлаштування в цій компанії, а за декілька днів чи навіть годин з Вами зв’яжеться її представник і запросить на співбесіду!

Інформація, що міститься в розділі “Відкриті вакансії” надається компаніями-партнерами та віднаходяться у відкритих джерелах. Відповідальність за зміст такої інформації несе її надавач або першоджерело.

Наш сайт не дає жодної гарантії подальшого працевлаштування пошукача – ми лише надаємо майданчик для прояву власної ініціативи, бажання та готовності працювати. Надалі – все залежить від Вас! Як Ви пройдете співбесіду, наскільки зможете переконати роботодавця у своїй компетентності та у тому, що саме Ви потрібні йому.

Успішного працевлаштування!